Cante

1 500 LEK

2 500 LEK

Shitet nga: Ger 18 Gush 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Prodhimet
Për meshkuj
Shitet cante dhe ore bashke
Leaflet
Në fillim