Dy ora rolex

300 EUR

Shitet nga: ildi 24 Mar 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë objekt sportiv për 4 440 LEK / muaj

dy ora rolex imitim dhe sektor origjinal sektori ka dhe nje pale rripa origjinal lekure te cilet mund ti perdorni
Leaflet
Në fillim