Ore Timex

59 EUR

Shitet nga: Gano 05 Shk 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Prodhimet
Për meshkuj
Shitet ora TIMEX e ardhur nga USA ne gjendje shum te mir pune water resistant 50M. Ora ka nje gervishje te vogel ne xham sic mund ta shikoni ne foto dhe nje pllak zinxhiri mungon si ne foto te interesuarit te kontaktojne ne cel 069 76 700 42 (cmimi I diskutushem)
Leaflet
Në fillim