Rolex Deep sea Dweller challenge ss

500 EUR

Shitet nga: Jetmir 21 Korr 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Prodhimet
Për meshkuj
Replik,origjinale si ky model 4 cop ne gjith boten, esht dizenjuar ne 26 mars 2012 nga James Cameron. (mund ta shifni edhe ne faqen zyrtare te Rolex) Imitimi shume cilesor,automatike, vlera e imitimit 1450$ Ora eshte e rende ne peshe,shume e vecant dhe e rralle.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione