Rolex Deep Sea Challenge

500 EUR

Shitet nga: Jetmir 09 Mar 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Prodhimet
Për meshkuj
Rolex Deep Sea challenge replica shume cilesore ,vlere tregu 1500$ origjinale 4 cop ne gjith boten esht sh e rralle dhe e vecant,ora eshte e madhe dhe e rende si peshe.
Leaflet
Në fillim