Poljot chronograph

220 EUR

Shitet nga: nino 30 Sht 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Prodhimet
Për meshkuj
Ne gjendje shume te mire mekanike dhe estetike
Leaflet
Në fillim