CASIO - OKAZION

Shitet nga: CANON 13 Nën 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 810 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Për meshkuj
SHITET ORE CASIO . ESHTE NE GJENDJE TE MIRE TEKNIKE DHE OPTIKE . BATERIA ESHTE E SAPO NDERRUAR . CMIMI PAK I DISKUTUESHEM . PER ME SHUME SHIKONI FOTOT.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim