Alpina swiss

150 EUR

Shitet nga: Jeton 15 Pri 08:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Prodhimet
Për meshkuj
Shitet ora zviciriane alpina automatik punon pa problem dhe ne gjendje shume te mire
Leaflet
Në fillim