Ora Automatike Bos xham zafiri fusha aktive✔️✔️✔️

70 LEK

Shitet nga: s7 global 28 Tet 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Prodhimet
Për meshkuj
Okazion Shiten orat Angela Bos (100% origjinale) te reja Automatike me xham zafiri qe nuk gervishet Kunder ujit 30 metra Fosforeshente rrypa stainless steel fushat aktive day/night/ hour Mekanizem Automatik 35-42 ore Power reserve 1 vit garanci manual perdorimi per mekanizmin Tourbilion fusha E BARDHE e disponueshme cmimi 70mij te vjetra vetëm pak ditë 067 57 15 821

Byrzylyk me pllaka qeramike 25mije lek ( TRANSPORT VETEM NESE BLIHET BASHK ME OREN KA DHE ULJE)

S7 S8 S9 S10 S20plus ultra Samsung Lg Iphone XS max X 11 iphone7plus 6S 5 4S benz c a class bmw cls ford fusion fiesta gle ora note 8 9 10 note 20 opel panamera xiaomi sony zte pasat cc golf v s6 s8plus benc E 230 220 cdi amg
s7 global
  Online
0675715821
Leaflet
Në fillim