Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 07 2023 02:47

10K FOLLOWERS 30€

EUR

Publikuar: Qer 07 02:47
Shikime: 12
Ne jemi një kompani me traditë dy vjeqare e cila ofron shërbime të ndryshme per social media me qmimet me të lira ne treg. Per me shumë informata rreth sherbimeve mund te konaktoni në numrin e telefonit +38349855917 ose në faqen tonë të instagramit @onyxmarketingks

Çmimet për shtimin e ndjekësve në Instagram (në zbritje) jane:
5000 followers 15€
10,000 followers 30€
20,000 followers 60€
50,000 followers 130€

Çmimet për shtimin e pëlqimeve në Instagram:
10 poste nga 1000likes = 10€
10 poste nga 2000likes = 20€
10 poste nga 5000likes = 50€

Çmimet për shtimin e shikimeve në Instagram:
10 video nga 10k views = 10€
10 video nga 20k views= 20€
10 video nga 50k views = 50€

Përveç username-it, nuk na duhen të dhënat tuaja personale për ti kryer shërbimet tona.

Ndjekësit dhe pëlqimet janë internacional (jo shqiptar) mirpo pavarsisht kësaj, rritja e audiencës do t'iu bëj të dukeni shumë më serioz, do të merni më tepër vëmendje, dhe vizitorët e ardhshëm të profilit tuaj do të jenë më të prirur që t'iu ndjekin.Fjalet kyce:
instagram facebook faqe shes followersa like view youtube follow iphone 13 iphone 13 pro max golf macbook bmw audi mercedes reno peugeot
Përshkrimi i linkut

ONYX MARKETING

Audienca juaj në duar të sigurta!
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Audienca juaj në duar të sigurta!
12
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione