Parfum oferte

7 000 LEK

8 000 LEK

Shitet nga: Parfum 08 Dhj 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Për femra
Shitet parfum, Clair De Jour, 100ml i Lanvin, per femra. Cmimin origjinal e ka $124.99, mund ta shikoni dhe ne internet. E shes 7.000 Lek te reja, sepse ka pak te demtuar kutine.
Leaflet
Në fillim