Set per femra: Ore dore Q&Q & nje bykyzyk dore

27 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Porosit Online Sigurt 01 Gush 23:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Për femra
Set per femra: Ore dore Q&Q & nje bykyzyk dore dhurate.
Materiali çelik.
Rezistente ndaj ujit.
Çmimi 27€
Produkt super kualitet.
Paketim ne form dhurate gratis.
Transporti per Kosove gratis.
Transporti per Shqiperi & Maqedoni 3€
Viber & Whats app +38349551351
Bleje vetem me te miren.
Porosit Online Sigurt
Shesim online ora dhe aksesor, bejme dergesa kudo ne Kosove, Shqiperi dhe Maqedoni
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Vushtrri - Kosove Tregoje në hartë
+38349551351
https://www.facebook.com/porositonlinesigurt1/
Porosit Online Sigurt
+38349551351
Leaflet
Set per femra: Ore Roleks & nje bylyzyk & nje unaz 20 EUR
Set per femra: Ore dore Q&Q & bylyzyk dhe nje unaz 25 EUR
Set per femra: Ore Roleks & nje bylyzyk & nje unaz 20 EUR
Orë origjinale për meshkuj: Q&Q & një bylyzyk 25 EUR
Në fillim