Ore dore ORIGINALE e versaces per femra

450 EUR

Shitet nga: Versace 02 Qer 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Prodhimet
Për femra
Ora eshte ne gjendje shume te mire e perdorur jo shume kohe. Eshte blere ne milano dhe eshte shume e vecante. Versace Women's I9Q99D1HI S001 Mystique Stainless Steel
Versace
0675669620
Leaflet
Në fillim