SOBE GATIMI ITALIANE INOKS

Shitet nga: altin 10 Tet 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 2 590 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 000 LEK   28 000 LEK

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Të tjera
SHITET SOBE GATIMI 60CM E GJERE NE FOTO INOKS ME 2 Vatra KORENT DHE 2 GAS ME FURRE ME GAS ; TEPER CILESORE DHE NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE .
200mije LEK ;; cel 0692290314
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim