Shitet Aparat Oksigjeni MobiakCare

900 EUR

1 100 EUR

Shitet nga: Tomi 19 Jan 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Të tjera
Përshëndetje,

Shesim aparat oksigjeni te ri qe mund te perdoret ne kushte shtepie per paciente te diagnostikuar me Covid-19. Ndihmon ne mbajtjen e nivelit te oksigjenit ne gjak brenda normave (95% - 99%) dhe lehteson frymemarrjen e pacientit.

Nuk nevojitet perdorimi i ndonje bombule, aparati mund te vendoset ne pune menjehere. Kurohuni ne kushte shtepie.

Ju keshillojme te dispononi nje aparat te vogel oksimeter per matjen e oksigjenit ne gjak para dhe pas perdorimit.

Na kontaktoni,
Faleminderit

Tomi
  Online
+355 69 755 7150
Leaflet
Në fillim