Kombinat Brumatrice Kenwood Cooking Chef Gourmet

999 EUR

Shitet nga: Endri 04 Dhj 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Të tjera
Shitet Kombinat Brumatrice Kenwood Cooking Chef Gourmet.
funksionon si brumatrice frulator dhe robot kuzhine.
Mund te ziesh gjelle, risotto dhe salca te ndryshme, pasi funksionon edhe si kuzhinjer automatik. Fotot jane ilustruese. Pajisja eshte e re ne kuti dhe e pa hapur.
shitet te te gjithe aksesoret, modeli i 2018.
Leaflet
Në fillim