Ekspres kafeje Nescafe Dolce Gusto Krups

8 000 LEK

Shitet nga: zhaneta 04 Sht 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Prodhimet
Të tjera
Shes Ekspres kafeje Nescafe Dolce Gusto Krups, e blere ne Itali. E perdorur shume pak. Kapsulat e kafese, kapucinos, cokolloates se shkrire etj mund te blihen ne supermarketet me te mira si dhe tek Globe.
zhaneta
0673906267
Leaflet
Në fillim