Hekur

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Aldeos 20 Tet 09:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Lezhë
Prodhimet
Të tjera
Hekur rrobash zephir
Aldeos
Elektroshtepiake dhe pajisje gazi
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Autostrada Lezhe-Tirane km 3 Tregoje në hartë
67 201 8434
Leaflet
Aldeos
Televizor 0 LEK
Lavatrice 0 LEK
Kondicionere 0 LEK
Ene Kuzhine 0 LEK
Në fillim