Hekur hekurosje profesional HOTELE 300€ dhe400€

300 EUR

Shitet nga: FRENKI Dje 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Prodhimet
Të tjera
Shesim Hekur hekurosje per hotele marka Cordes i sapo ardhur nga Gjermania ne gjendje te mire pune shume ekonomik cmimi 300€ pa avull dhe 400€ me avull .Shesim dhe lecka per rrulin origjinale qe i reziatojne nxehtesise cmimi 30€.
Në fillim