Tregtojm dhamba dhe spote led me shumic

Shitet nga: Denis 15 Dhj 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhimet : Të tjera
Tregtojm dhamba dhe spote led me shumic marka navigate
5w=90 lek
9w=110 lek
12w=130 lek
20w=200 lek
Dhamb me Filament
4w=450 lek
6w=900 lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim