Soba me kater vatra

Shitet nga: elvira 14 Mar 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 2 400 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Të tjera
Shitet soba me kater vatra dhe furre. Ne gjendje shume te mire. Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim