Sisteme automatizimi cuko

Shitet nga: Kristian 22 Jan 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Të tjera
Sisteme Automatike Çuko
Ofron
*Sisteme automate per porta ,qepena &parkime
*Sisteme Acses kontrolli per palestra hyrje pallatesh etj
*Sisteme sigurie si kamera,alarmi dhe kundra zjarrit
*Citofona me kamer
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim