Pllaka diellore Bashk me aparatin

Shitet nga: Dosti 23 Pri 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Të tjera
Pllaka. Diellore. Esht ne gjendje pune prefekte
Sherben per karikim batarie etj.. dhe per funksionin e vaditjes me. Tubo mbledhse. Ajo ka aparaturen. Qe Ben. Ne funksion. Per CDO lloj gjeje
Mund ta. Shihni dhe ne foto.
Per CDO informacion. Telefononi ne numrin
0695806200
Cmimi teper I arsyeshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim