paisje per grirje mishit fruta perzirje brumash

Shitet nga: laurat 27 Shk 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 2 220 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Të tjera
shes 20 paisje nga keto grirse dhe brumore jan produkte gjermane . paisja me nje funksion 150 euro paisja me 3 funksione 220 euro . nr : 0694052414 nr viber +37745606091
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim