Makineri akulli

5 000 LEK

Shitet nga: Gerald Rushiti 23 Mar 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Makineri akulli profesionale per bar dhe restorante.e perdorur ne gjendje shume te mire pune.
Gerald Rushiti
0695415335
Leaflet
Në fillim