Kondicioner

Shitet nga: Armand 16 Dhj 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 8 400 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

70 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Të tjera
Shitet nj kondicioner 32Btu n gjendje t mire Pune Ne cmim perfshihet Dhe montimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim