Kaldai me gas me bombel Valliant

Shitet nga: Kaldaia Valliant . 10 Nën 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 4 440 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Të tjera
Kaldai e ardhur nga italia esht ne gjendje pune per cdo gje pergjigjem un me prov direkt nga idrauliku juaj esht per ngrohje uji per kaloriferesh dhe uji ngrot dushi te ngroh ter shtepin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim