Ene guzhine FRITEZE

Shitet nga: Friteze 05 Tet 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 140 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 500 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Të tjera
Shitet friteze pothuajse e re, e perdorur 2-3 here.
Original Philips e blere ne gjermani 100 euro dhe shitet 9500 lele. Shitet vetem per arsye mosperdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim