Elektroshtepiake Prima Electrolux

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Prima Electrolux 23 Maj 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhimet : Të tjera
--Ofrojme elektroshtepiake te reja dhe te perdorura nga markat me prestigjoze(AEG,MIELE,SAMSUNG,BOSCH,Etj..)
--Te gjitha produktet tona Jan te importuara nga Gjermania te testuara dhe te provuara me nje garanci 6 mujore.
--Ne ofrojme edhe mundsi shitje me shumic per tregtaret e ndryshem qe Jan te interesuar Duke porositur direkt ne partneret tane te biznesit ne gjermani posacerisht sipas deshires suaj dhe produktive qe ju deshironi me cmimet me te arsyeshme per shitjen e metejshme.
--Ketu Mund te gjeni cmimet me konkuruese ne tregun shqipetar.
!!!!!! Vini re ne ofrojme garanci 100% ne origjinalitetin e produktive tona te cilat Jan prodhime gjermane dhe te prodhuara per tu shitur ne gjermani !!!!!!
--Per informacione me te hollesishme jeni te mirepritur te na vizitoni ne dyqanin tone ne Fier (Rruga Fier Seman ,prane shinave te trenit)
Ose te na Kontakt ne Nr e Tel : 0672040020
Ju Faleminderit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim