Elektroshtëpiake të reja, VETEM ME SHUMICE

Shitet nga: Egzoni Sot 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhimet : Të tjera
Bejme eksportin e paisjev elektroshtepiake te reja nga Skandinavia (Suedi dhe Danimark). Te gjitha paisjet jan te reja dhe ne gjendje pune. Porosija minimale eshte 1 shliper, reth 200 paisje.

Kemi keto llojet e teknikes se bardh:
- Frigorifera dhe frizë
- Enëlarëse
- Lavatrice
- Makinë tharëse
- Friz amerikan (side-by-side)


Kemi vetem SAMSUNG dhe LG.

Të interesuar mundeni te na kontaktoni direkt ne numrin (Viber/Whatsapp): +46720234668

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim