Blender, Mikser Profesional frutash dhe perimesh

Shitet nga: ANDON 04 Qer 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 LEK   8 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Të tjera
Shitet Blender / Mikser profesional me ene dhe 4 thikat inoksi. Blenderi ka funksionet si 3300 rrotullime sipas gradimit, me temperature deri ne 100 grade si dhe me minutazh deri ne 30 minuta.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim