Sonoff POW Wireless Wifi Nderpreres ON/OFF 3500W

2 500 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home 13 Sht 09:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Smart Watch Monitor për iOS & Android 1500 Leke   1 500 LEK
Kamera PTZ IP Motion Tracking 1080P HD WIFI 90€ 90 EUR
Set Doorbell Video 7 "LCD RFID me fjalëkalim 145€ 145 EUR
Vivitar Series 1 19-35mm f/3.5-4.5 77mm Japan 105 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Prodhimet
Të tjera
Sonoff POW Wireless Wifi Nderpreres ON/OFF 3500W me monitorim konsumimin e energjise eletrike ne kohe reale.

Sonoff Pow

Sonoff Pow është një ndërpreres Wifi inteligjent i energjisë me veçori të monitorimit të përdorimit të energjisë. Ndërprerësi i energjisë në distancë Sonoff Pow funksionon si një prize i energjisë elektrike

kalkulatori (kalkulatori kwh), lejon përdoruesit të llogaritin përdorimin e energjisë elektrike dhe kontrollin në distancë të pajisjeve elektrike të lidhura me anë të App EWeLink.

Llogaritësi i përdorimit të energjisë Sonoff Pow ka aftësinë e mahnitshme për të shfaqur konsumin e menjëhershëm të pajisjeve elektrike. Ai gjithashtu ka mundësi të raportojë

konsumi i energjisë në kWh për një periudhë kohe, dhe mund të gjenerojë raporte mujore të përdorimit të energjisë. Prandaj Sonoff Pow lejon përdoruesit të llogarisin energjinë elektrike

fatura, të kuptoni se cilat pajisje konsumojnë më shumë energji, në mënyrë që të lehtësojnë lehtësisht faturën e energjisë elektrike.

Te dhenat:
-------------
Ndizni / fikni nga distanca përmes APP EWeLink
Kontrolloni konsumin e energjisë gjatë çdo interval kohor siç është dita-ditore, mujore
Kontrolloni konsumin e energjisë në kohë reale (menjëherë)
Suporton statusin e pajisjes së ndjekjes në EWeLink
Suporton aktivitet singel, numërimi dhe përsëritëse

specifikimet:

Gama e tensionit: 90-250v AC
Rryma maksimale: 16A
Fuqia maksimale: 3500W
Dimensionet e mbylljes: 114 * 52 * 32 mm
Ngjyra: E bardhe
Frekuenca Wifi: 2.4Ghz
Temperatura e funksionimit: 0ºC-40ºC
Lagështia e funksionimit: 5% -90% RH, jo kondensuese

Cmimi: 2500 Lek

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
--------------------------------------
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Wavlink N300 Wireless Smart Wi-Fi Router 4 Antena 4 500 LEK
PC-POINT & SMART HOME  Software & Hardware 1 LEK
SUPER OFERTE! SET KAMERA DAHUA 2MP FULL HD 225€ 225 EUR
Modulator MP3 Fm Bluetooth 2 Usb Karikimi Microsd 2 500 LEK
Në fillim