Publikuar: Gush 03 2022 08:55

Peshore SMART

LEK

Publikuar: Gush 03 08:55
Shikime: 288
Shitet peshore elektronike per trupin.E cila lidhet me blututhin ne celularin tuaj,dhe mat me shume se 13 opsione ne trupin tuaj.Ndryshe e quajne peshore analize.Disa prej te cilave jane,% e ujit,% muskulore,% kockore,pesha qe duhet te jeni,etj,etj.Vetem me xham te bardhe.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
288
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682222755

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione