Publikuar: Qer 06 2023 09:52

Kafe Ekspres per shtepi & zyra

LEK

Publikuar: Qer 06 09:52
Shikime: 91
Kafe me bustina + Ekspres kafe profesional per shtepi & zyra.
Aparati ofrohet ne perdorim me konsumin mesatar 300 bustina me kafe ne muaj.
Falas transporti.
Falas asistenca teknike.
Garanci ne cilesi dhe cmim.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
91
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0676430550

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione