Okazion/ Aparat zemre HeartStart defibrillator

Shitet nga: Jonida 04 Sht 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
HeartStart defibrillator eshte aparat electrik i cili analizon ritmin e zemres se viktimes me ndihmen e elektrodes e cila ngjitet ne kafazin e kraharorit !
Pas analizes aparati jep rekomandime per dhenien e shokut elektrik!
Per te mesuar sesi perdoret brenda do te gjeni broshuren udhezuese!
Ky apart eshte portativ dhe perdoret per ndihmen e shpejte qe mund ti jepni nje personi qe vuan nga problemet me zemren!
Nepermjet ketij aparati ju riktheni nje jete 😊
Cmimi i diskutueshem!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim