Frigorifer, lavatrice

Shitet nga: Elidon 21 Maj 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 500 LEK

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Shiten per arsye emigracioni,Frigoriferi ne gjendje shume te mire i bler ne dhjetor,lavtrice ne gjendje shume Te mire pune ,secila shitet 1500 mij ne total 3000 te dyja mund te mereni dhe vetem njeren sipas deshires tuaj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim