Tost Ariete

Shitet nga: PROTONMART 09 Sht 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 490 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Pergatites tosti i thjeshte nga Ariete.Nje paisje kompakte dhe praktike qe nuk duhet t'i mungoje kuzhines tuaj. Pergatisni vakte te shpejta dhe te shijshme per jo me shume se 2 minuta. Kjo paisje eshte shume e thjeshte per t'u perdorur,pastruar si dhe mjaft ekonomike per te gjithe ju.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim