Toilet porcelan okazion i ri

Shitet nga: Riku 19 Qer 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 780 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Shitet toilet i ri okazion me kasete dhe te gjithe aksesoret perberes. Nese eshte fik cel dergo sms.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim