Publikuar: Nën 04 2021 12:32

Soba, frigorifere, makina larese etj

Publikuar: Nën 04 12:32
Shikime: 3
Shiten soba furre dhe pianure 9.000 furra dhe 13.000 bashke me pianure
Furre gatimi e vogel 4.000
Frigorifer 9.000
Tharese rrobash 12.000
Frigorifer pijesh dhe akulloresh 6.500
Shesim me çmimet me te mira ne Tirane
Astir 0697256638

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione