Shtrydhese Frutash Metalike Ariete ( 177 )

Shitet nga: PROTONMART 29 Gush 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 550 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Pergatitesi me i ri i lengjeve nga Ariete-Centica Metal.Eshte zgjedhja ideale per pergatiten e lengjeve te shendetshme te frutave dhe perimeve. Fale funksionit te saj te kundert,realizon njekohesisht pergatitjten e lengut ne njeren ane si dhe nxjerrjen e brumit nga ana tjeter.Gjithashtu,fale teknologjise se re te ngadalte te pergatitjes,proteinat dhe vitaminat nuk humbasin gjate kohes se perpunimit. Eshte padyshim paisja qe nuk duhet te mungoje ne familjen tuaj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim