Publikuar: Maj 14 2022 09:27

Ruter per internet me tre antena

LEK

Publikuar: Maj 14 09:27
Shikime: 61
Ruter per zgjatim interneti dhe valeve ne distance te larget
Punon me dy frequenca e perdorur ne shtepi
Ideale per vila se ka dy lloj valesh 2.4 dhe 5 gh dhe shtrirje ne hapesire te larget
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
61
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692135975

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione