Publikuar: Jan 30 2022 11:56

OPSA laser hair removal

EUR

Publikuar: Jan 30 11:56
Shikime: 113
Teknologjia më e fundit dhe më e përdorur per depilimin definitiv, tashmë edhe në Shqipëri!

Lazeri IPL garanton rezultat të shpejtë, procedurë pa dhimbje dhe është shumë ekonomik.

Lazeri IPL është I dizenjuar për ta përdorur vetë në shtëpinë tuaj.

Produkt i certifikuar dhe i testuar klinikisht për rezultat të sigurt, pa dhimbje dhe pa efekte anësore.

Mjaftojnë 3 muaj për ti larguar qimet përgjithmonë.

Mund ta përdoni në të gjitha pjesët e trupit dhe në fytyrë.

Lazeri ka 600.000 shkrepje dhe një gjatësi vale prej 580-1200nm

Pajisje e vogël, e rehatshme dhe stylish.

Produkti ju vjen me 1 vit garanci.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione