Mikser PIMMY

Shitet nga: PROTONMART 18 Qer 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 490 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Mixer Pimmy nga Ariete. Kjo paisje perzien cdo perberes ne nje kohe mjaft te shkurter. Tashme ju mund te pergatisni milkshake,koktejle dhe supe pa shkaktuar rremuje ne kuzhinen tuaj. Eshte paisja ideale per te gjithe ju pasi ze shume pak hapesire.


Fuqia : 200 W
Dimensionet : 6,5 x 6,5 x 37,5 cm
Pesha : 0,78 Kg
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim