Publikuar: Gush 26 2021 08:23

Mikser Kuzhine Sonirfer

EUR

Publikuar: Gush 26 08:23
Shikime: 73
shes mikserin super rezistent me prove ka punuar 40 minuta pa nderprerje me brume te forte pa pike problemi,mund te shikoni dhe embelsirat qe jane bere te gjitha me kte mikser.shitet okazion,ka dhe goten qelq per blender dhe griresen e mishit qe montohet perpara.eshte shume praktik.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione