Makineri kosi Yogurella Ariete ( 0617 )

Shitet nga: PROTONMART 09 Sht 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 990 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Yogurella eshte makineria e kosit me e re me ngjyre te verdhe brilante dhe me nje dizajn esencial qe do i sjelle drite dhe jete kuzhines tuaj. Eshte paisja qe nuk duhet t'i mungoje kuzhines tuaj pasi ze pak hapesire si dhe shmang rremujen.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim