Makineri dore per grirjen e mishit

Shitet nga: Silvi Sot 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 800 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Makineri dore per grirjen e mishit,
Shume praktike dhe e lehte ne perdorim,
Mund te besh mish te grire,qofte,kima etj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim