Makina qepse

Shitet nga: Altin isaku 30 Gush 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 6 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Shitet makine qepse linear dhe syzator me 5 fije..Jane ne gjendje shume te mire,shiten per arsye mbyllje biznesi.Cmimi 50.000 te reja..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim