Publikuar: Maj 29 2022 03:16

Kenwood Smoothie Maker

LEK

LEK
Publikuar: Maj 29 03:16
Shikime: 55
E pershtatshme per Bar-e dhe Restorante

Marka: Kenwood;
Ngjyra: argjend;
Materiali: Plastike dhe Qelq;
Përmasat (lartesi x gjeresi x thellesi)(cm) 42 x 20 x 2;
Shpejtësia: 2 shpejtësi për frutat e buta dhe të forta;
Tehu: çeliku inox;
Funksionet unike: Thërrmimi i akullit;
Fuqia(W): 700;
Pesha(kg): 2.44;
Kapaciteti(L): 2;
Karakteristika unike:
Tehe prej çeliku inox |
Hapesire per te ruajtur kordonin |
Rubinet per mbushjen e gotes, stil bar-i |
Kapak gome |
Këmbë gome |
Shtop plastik per përzierje;
Mund te lahet ne lavastovilje
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
55
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355688115888

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione