Publikuar: Maj 29 2022 03:16

Kenwood Slow Cooker

LEK

LEK
Publikuar: Maj 29 03:16
Shikime: 50
Slow Cooker per gatime te avashta.
Tenxherja e zezë e lëvizshme prej qeramike ofron një kapacitet të madh pune për supat dhe gjellrat.
Tenxherja eshte e lëvizshme për pastrim të lehtë.

Kjo tenxhere per gatimet e avashta eshte efikase e përkryer për:
gatuar mishin e pjekur per nje kohe te gjate per ta bere më të shijshëm dhe të butë,
gjellra te avashta si kima me mish,
reçelra dhe liko të këndshme,
dhe më shumë. Me përpjekje minimale.

Marka: Kenwood;
Ngjyra: çelik inox;
Materiali: çelik inox;
Kapaciteti(L): 6.5;
Fuqia(W): 320;
Karakteristika unike:
Xham rezistent ndaj nxehtësisë |
Stakim automatik |
Kontroll termostat |
Doreza të ftohtë ne prekje |
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
50
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355688115888

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione