Grirese Ariete(1835)

Shitet nga: PROTONMART 09 Sht 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 190 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
I fuqishem dhe kompakt: motori 400 W, i cili mund të aktivizohet thjesht duke shtypur kapakun, ju lejon të grini ushqimin në mënyrë perfekte dhe të shpejtë.

Kupa me kapacitet prej 500 ml lejon te pergatisni nje sasi te konsiderueshme ushqimi dhe mund te ruhet lehtesisht ne frigorifer.

I lehte per t'u pastruar - mund te cmontohet dhe te lahet si me dore,ashtu dhe me pjatalares
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim